|
Stredoeurópsky pohár v skialpinizme 2004. |
||||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konečné poradie juniori : |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Por. |
Pretekár |
Klubová príslušnosť |
M 1 |
B 1 |
M 2 |
B 2 |
M 3 |
B 3 |
Spolu |
Strata |
|
1 |
Jurina Braňo |
TJ Roháče |
2 |
95 |
1 |
100 |
1 |
100 |
295 |
0 |
|
2 |
Vondra Pavel |
HO Pec Pod Sněžkou |
1 |
100 |
2 |
95 |
2 |
95 |
290 |
5 |
|
3 |
Klobušník Peter |
ZA SEBA |
|
|
3 |
90 |
|
|
90 |
205 |
|
4 |
Krajči Juraj |
Skialp Sučany |
|
|
4 |
86 |
|
|
86 |
209 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konečné poradie juniorky : |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Por. |
Pretekár |
Klubová príslušnosť |
M 1 |
B 1 |
M 2 |
B 2 |
M 3 |
B 3 |
Spolu |
Strata |
|
1 |
Šperková Jana |
Vysoké Tatry |
1 |
100 |
1 |
100 |
2 |
95 |
295 |
0 |
|
2 |
Buczynska Aleks. |
Neregistrovaná |
|
|
|
|
1 |
100 |
100 |
195 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konečné poradie kadeti : |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Por. |
Pretekár |
Klubová príslušnosť |
M 1 |
B 1 |
M 2 |
B 2 |
M 3 |
B 3 |
Spolu |
Strata |
|
1 |
Jokl Michal |
Skialp Sučany |
1 |
100 |
1 |
100 |
1 |
100 |
300 |
0 |
|
2 |
Sliačan Jakub |
ŽP šport, a.s. |
4 |
86 |
3 |
90 |
2 |
95 |
271 |
29 |
|
3 |
Turlík Matúš |
CAP Prešov |
3 |
90 |
5 |
82 |
4 |
86 |
258 |
42 |
|
4 |
Kantor Sebastian |
SK Skialp Beskydy |
5 |
82 |
4 |
86 |
8 |
74 |
242 |
58 |
|
5 |
Deváty Vladimír |
Skialp Sučany |
2 |
95 |
12 |
69 |
9 |
72 |
236 |
64 |
|
6 |
Kováčik Viktor |
SK Žiarska dolina |
|
|
2 |
95 |
3 |
90 |
185 |
115 |
|
7 |
Jadamus Roman |
SK Skialp Beskydy |
|
|
8 |
74 |
5 |
82 |
156 |
144 |
|
8 |
Minárik Peter |
CAP Prešov |
6 |
79 |
15 |
66 |
|
|
145 |
155 |
|
9 |
Skalický Jakub |
HO Skaláci -DDM Čes. |
7 |
76 |
14 |
67 |
|
|
143 |
157 |
|
10 |
Beczala Gregorz |
Kandahar |
|
|
|
|
6 |
79 |
79 |
221 |
|
11 |
Hepnar Jan |
SAK HS Orlické Hory |
|
|
|
|
7 |
76 |
76 |
224 |
|
12 |
Pabin Andrzej |
Neregistrovaný |
|
|
|
|
9 |
72 |
72 |
228 |
|
13 |
Stopka Szymon |
AZS Zakopane |
|
|
|
|
11 |
70 |
70 |
230 |
|
14 |
Brozek Dominik |
HSK Benecko |
|
|
|
|
12 |
69 |
69 |
231 |
|
15 |
Gasienica Jozef |
UKS |
|
|
|
|
13 |
68 |
68 |
232 |
|
16 |
Dlugopolski W. |
AZS Zakopane |
|
|
|
|
14 |
67 |
67 |
233 |
|
17 |
Settey Juraj |
|
|
|
|
|
15 |
66 |
66 |
234 |
|
18 |
Bargiel Andrzej |
Neregistrovaný |
|
|
|
|
16 |
65 |
65 |
235 |
|
19 |
Leitner Benjamín |
ŽP šport, a.s. |
|
|
|
|
17 |
64 |
64 |
236 |
|
20 |
Drábik Juraj |
|
|
|
|
|
18 |
63 |
63 |
237 |
|
21 |
Osuchowski Andr. |
|
|
|
|
|
19 |
62 |
62 |
238 |
|
22 |
Tybor Szymon |
AZS Zakopane |
|
|
|
|
20 |
61 |
61 |
239 |
|
23 |
Hudziak Daniel |
Gopr |
|
|
|
|
21 |
60 |
60 |
240 |
|
24 |
Mikiewicz Maciej |
Neregistrovaný |
|
|
|
|
22 |
59 |
59 |
241 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konečné poradie kadetky : |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Por. |
Pretekár |
Klubová príslušnosť |
M 1 |
B 1 |
M 2 |
B 2 |
M 3 |
B 3 |
Spolu |
Strata |
|
1 |
Dobošová Zuzana |
TATRAN Sučany |
1 |
100 |
1 |
100 |
2 |
95 |
295 |
0 |
|
2 |
Dobošová Martina |
TATRAN Sučany |
2 |
95 |
2 |
95 |
1 |
100 |
290 |
5 |
|
3 |
Pastoreková Lucia |
CAP Prešov |
|
|
3 |
90 |
|
|
90 |
205 |
|
4 |
Wajda Julia |
Neregistrovaná |
|
|
|
|
3 |
90 |
90 |
205 |
|
5 |
Riemen Karolina |
AZS Zakopane |
|
|
|
|
4 |
86 |
86 |
209 |
|
6 |
Chrusciel Aleks. |
SCDG |
|
|
|
|
5 |
82 |
82 |
213 |
|
7 |
Chramiec Karolina |
Neregistrovana |
|
|
|
|
3 |
79 |
79 |
216 |
|
8 |
Gajewska Ewa |
Neregistrovaná |
|
|
|
|
7 |
76 |
76 |
219 |
|
9 |
Habina Anna |
Neregistrovaná |
|
|
|
|
8 |
74 |
74 |
221 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Preteky Stredoeurópskeho pohára 2004. |
|
|
|
|
|
|
||||
M1 |
Pec pod Sněžkou |
10.1.2004 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M2 |
Žiarska dolina |
20.-21. 3. 2004 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M3 |
Malinowskeho m. |
24.4.2004 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spracoval: Ing. Leitner Miroslav 26.4.2004 |
|
|
|
|
|
|
|
|