|
V
Ý S L
E D K
O V Á
L I S
T I N
A |
|
Slovenský
pohár v skialpinizme 2004 |
|
|
|
II.
kolo / 21.február 2004 / |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rallye Červenec |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizátor :
ŠK horolezecký oddiel JAMES Bobrovec |
|
|
Parametre trate : Dĺžka 11 km |
|
|
|
Prevýšenie
1350 m |
|
|
|
Počasie
: Jasno - veterno |
Kategória "B" |
|
|
|
|
|
|
|
|
Poradie |
Meno a Priezvisko |
Št.č. |
Klub |
Výsl.čas |
Kategória |
1 |
Trajtel Ivan |
73 |
ŽP Podbrezová |
1:29:58 |
"B" kat. muži |
2 |
Žiak Igor |
53 |
James Hrádok |
1:30:00 |
"B" kat. muži |
3 |
Faga Štefan |
78 |
HS Ružomberok |
1:31:00 |
"B" kat. muži |
4 |
Vacky Zdeno |
59 |
HO Biotika
Sl.Ľupča |
1:32:40 |
"B" kat. muži |
5 |
Marcinek Ján |
61 |
Detva |
1:33:06 |
"B" kat. muži |
6 |
Honko Michal |
76 |
Družba
Smrečany Žiar |
1:33:29 |
"B" kat. muži |
7 |
Bramuška Andrej |
65 |
Slávia Zvolen |
1:33:36 |
"B" kat. muži |
8 |
Vrždiak
Rastislav |
44 |
Sport Rysy
Poprad, ZA SEBA |
1:35:23 |
"B" kat. muži |
9 |
Čáni
Miroslav |
55 |
James Hrádok |
1:37:28 |
"B" kat. muži |
10 |
Staroň Ivan |
100 |
HK Bobrovec |
1:38:34 |
"B" kat. muži |
11 |
Tomčík
Pavol |
99 |
Závadka Hronom |
1:39:43 |
"B" kat. muži |
12 |
Halaj Peter |
62 |
Detva |
1:42:18 |
"B" kat. muži |
13 |
Škerlík Roman |
51 |
ČAJ Sveta |
1:42:44 |
"B" kat. muži |
14 |
Trávniček
Marek |
68 |
ZA SEBA |
1:43:01 |
"B" kat. muži |
15 |
Bačkor
Štefan |
98 |
ZA SEBA |
1:43:13 |
"B" kat. muži |
16 |
Skubík Ján |
56 |
ZA SEBA |
1:43:30 |
"B" kat. muži |
17 |
Faust Michal |
38 |
Skialp
Sučany |
1:44:37 |
"B" kat. muži |
18 |
Janovčík
Marián |
41 |
ZA SEBA |
1:46:50 |
"B" kat. muži |
19 |
Čabo Jozef |
45 |
HK James Orava
D.K. |
1:47:14 |
"B" kat. muži |
20 |
Bubeník Radoslav |
42 |
James
Trenčín |
1:50:48 |
"B" kat. muži |
21 |
Magdoško Marián |
54 |
James Hrádok |
1:52:51 |
"B" kat. muži |
22 |
Zábojník Peter |
43 |
ZA SEBA |
1:56:06 |
"B" kat. muži |
23 |
Doležal Juraj |
37 |
Bystrička |
2:04:13 |
"B" kat. muži |
1 |
Pažitná Anna |
50 |
HK Kamenná chata |
1:43:41 |
"B" kat. ženy |
1 |
Gebura Mikuláš |
47 |
James D.Kubín |
1:35:52 |
"B" kat. veteráni |
2 |
Szabo
Ľubomír |
70 |
Slávia Zvolen |
1:48:01 |
"B" kat. veteráni |
3 |
Párička
Július |
67 |
Iskra L.M. |
1:53:32 |
"B" kat. veteráni |
4 |
Slivka Václav |
39 |
Skialp
Sučany |
2:08:28 |
"B" kat. veteráni |
5 |
Koles Šimon |
77 |
James Telgart |
nedokončil |
"B" kat. veteráni |
1 |
Jurina Branislav |
40 |
TJ Roháče
Zuberec |
1:25:53 |
"B" kat. juniori |
2 |
Klobušník Peter |
49 |
ZA SEBA |
1:37:36 |
"B" kat. juniori |
3 |
Gebura Peter |
48 |
James D.Kubín |
1:42:26 |
"B" kat. juniori |
4 |
Krajčí
Juraj |
72 |
Skialp
Sučany |
1:55:35 |
"B" kat. juniori |
5 |
Tomko Michal |
57 |
ZA SEBA |
2:01:18 |
"B" kat. juniori |
1 |
Šperková Janka |
66 |
Himalaja klub |
2:13:01 |
"B" kat. juniorky |
1 |
Jokl Michal |
75 |
Skialp
Sučany |
1:25:50 |
"B" kat. kadeti |
2 |
Sliačan
Jakub |
52 |
ŽP Podbrezová |
1:33:44 |
"B" kat. kadeti |
3 |
Devátý Vladimír |
71 |
Skialp
Sučany |
1:33:45 |
"B" kat. kadeti |
4 |
Turlík Matúš |
60 |
CAP Prešov |
1:42:15 |
"B" kat. kadeti |
5 |
Laštík Jurko |
46 |
James D.Kubín |
1:43:02 |
"B" kat. kadeti |
6 |
Kantor Sebastian |
36 |
Skialp Beskydy |
1:43:11 |
"B" kat. kadeti |
7 |
Horniak Gregor |
74 |
ZA SEBA |
1:49:29 |
"B" kat. kadeti |
8 |
Styk Ondrej |
79 |
ŠK B.Bystrica |
1:50:51 |
"B" kat. kadeti |
1 |
Dobošová Zuzana |
64 |
Skialp
Sučany |
1:56:16 |
"B" kat. kadetky |
2 |
Dobošová Martina |
63 |
Skialp
Sučany |
1:59:28 |
"B" kat. kadetky |
3 |
Pastoríková
Lucia |
58 |
HK Kamenná chata |
2:34:14 |
"B" kat. kadetky |
|
|
|
|
|
|